Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

O mnie

Szanowni Państwo,


Witam serdecznie na stronie internetowej mojego gabinetu ginekologicznego.

Poniżej mam przyjemność przedstawić moje Curriculum Vitae

W 1994 roku po zakończeniu studiów na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu rozpocząłem specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii. Od tego momentu pracowałem najpierw jako asystent w Klinice Onkologii Ginekologicznej a od 1997 roku w Klinice Ginekologii Operacyjnej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Pierwszy stopień specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii uzyskałem w 1996 roku. W 1998 roku uzyskałem stopień naukowy doktora nauk medycznych na podstawie obrony pracy naukowej pt. "Częstość występowania infekcji HPV w szyjce macicy u kobiet leczonych w Klinice Onkologii Ginekologicznej Akademii Medycznej w Poznaniu".

W kolejnych latach zdobywałem dalsze doświadczenia zawodowe także poza granicami Polski, między innymi na Uniwersytecie w Kilonii, w Niemczech, gdzie doskonaliłem się w najnowszych na świecie technikach operacyjnych.

W zakresie technik operacji endoskopowych w ginekologii przez kilka lat szkoliłem się w Klinice Onkologii Ginekologicznej oraz Ginekologii Operacyjnej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu – w tym także u pioniera operacji histeroskopowych w Polsce.

W 1999 roku po zdaniu wszystkich wymaganych egzaminów uzyskałem tytuł specjalisty w położnictwie i ginekologii. Od tego czasu aż do roku 2006 jako starszy asystent nadal doskonaliłem swoje umiejętności w zakresie ginekologii i położnictwa w Klinice Ginekologii Operacyjnej Ginekologiczno-Położniczego Szpitalu Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

W 2006 roku podjąłem pracę na stanowisku Konsultanta do Spraw Ginekologii i Położnictwa w Centrum Medycznym "ArtMed-Max" w Poznaniu.

Od 2008 roku zajmuję się leczeniem niepłodności partnerskiej w renomowanych Ośrodkach Leczenia Niepłodności w Polsce (Invimed Warszawa, Poznań, Wrocław), a od początku 2015 r. jako specjalista - konsultant do spraw leczenie niepłodności w firmie IVITA w Poznaniu.

W ciągu mojej pracy zawodowej prowadziłem także liczne badania naukowe – zostałem autorem i współautorem ponad 55 artykułów i doniesień, część z nich została opublikowana w renomowanych periodykach naukowych na świecie.

Od 1997 roku prowadzę Ginekologiczno-Położniczy Gabinet Lekarski przy ul. Litewskiej 5 w Poznaniu.

W związku z rosnącym zainteresowaniem moimi usługami od 2001 roku przyjmuję w nim także pacjentki w ramach "pogotowia ginekologicznego" - w ciągu całego tygodnia staram się być dostępny dla moich Pacjentów przez całą dobę.

Od 2008 roku zajmuję się także problemami zdrowotnymi u mężczyzn. Kompleksowo diagnozuję i leczę ich choroby narządów płciowych współpracując z naukowymi autorytetami z dziedziny andrologii w Polsce.

Obecnie główne moje zainteresowania związane są z zachowawczym i operacyjnym leczeniem schorzeń ginekologicznych, wszystkimi technikami wspomagania rozrodu (inseminacje - IUI, In Vitro, ICSI, PGD), a także problemami zaburzeń hormonalnych u kobiet.

Moją misją jest zapewnienie wszystkim pacjentom – zarówno kobietom jak i mężczyznom – najwyższych standardów usług medycznych z zastosowaniem nowoczesnych technologii diagnostycznych i terapeutycznych.

Uważam, że pełna dyspozycyjność lekarza i dostępność dla Pacjenta jest jedną z najważniejszych dla uzyskania doskonałych efektów terapeutycznych.

W czasach gdy jesteśmy wszyscy zajęci bardzo mocno obowiązkami zawodowymi – ważna jest stała możliwość kontaktu z lekarzem prowadzącym, którą zawsze zapewniam.
dr n. med. Wojmir Ziętkowiak